Przemoc w rodzinie


Prelekcja na temat przemocy w rodzinie

2013-04-29

6 maja 2013r. o godz. 16.30 w Gimnazjum w Białaczowie(przed wywiadówką) odbędzie się prelekcja skierowana do rodziców dzieci klas gimnazjalnych na temat przemocy w rodzinie.
Na spotkaniu obecni będą: funkcjonariusz Policji sierż. sztab. Pan Andrzej Kszczot, który zajmie się tematem przemocy domowej w prawie karnym oraz przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego w Białaczowie, Pani Teresa Łukasik, która przedstawi zasady funkcjonowania zespołu.
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.


Listy Nadziei

2013-04-29

Celem konkursu „Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja historia może uratować komuś życie” jest wsparcie ofiar przemocy domowej, zachęcenie do aktywnego sprzeciwu wobec niej oraz przełamywanie stereotypów na temat przemocy w rodzinie, która nadal jest w Polsce traktowana jako tabu. Osoby, które doświadczyły przemocy od osób bliskich i poradziły sobie z problemem, zostały zaproszone do przedstawienia osobistego świadectwa w formie pracy pisemnej. Nadesłane na konkurs prace zostaną ocenione przez Kapitułę konkursu. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a następnie opublikowane.

czytaj całość publikacji "Listy Nadziei"

Dołączone pliki:


Pierwsze posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego

2011-07-07

W czwartek 30 czerwca odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

czytaj całość publikacji "Pierwsze posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego"

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

pelna galeriaZobacz pełną galerię (6 fot.)...


    przejdź do góry...

    . Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji